Arama

Tropikal Meyvelerimiz

Göre sırala
Ananas

Ananas

Sulu ve lifli yapısıyla doğanın bizlere güzel bir hediyesidir ananas. Vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlayan bu tropikal meyve aynı zamanda sindirim sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı olur.
₺16,90
Avokado

Avokado

Tam bir A, C ve E vitamini deposu olan avokado aynı zamanda güçlü bir antioksidandır. İçerdiği doymamış yağlarla kolesterol dengesinin sağlanmasına yardımcı olan avokado kalp ve damar sağlığı için vazgeçilmez bir meyvedir. Folik asit içerdiğinden hamilelik ve emzirme dönemindeki kadınların mutlaka tüketmesi önerilir.
₺9,90
Hindistan Cevizi

Hindistan Cevizi

Tropik iklimlerde yaşayan insanların en önemli besin kaynaklarından biri olan hindistan cevizi içerdiği vitamin ve minerallerle vücudun pek çok ihtiyacını karşılar.
₺9,90
Kivi resmi

Kivi

Tam bir kalp dostu olan kivi içeriğindeki yüksek miktarda C vitamini ile bağışıklığı güçlendirip vücudu hastalıklardan korur. C vitamini dışından E ve K vitaminleri de içeren potasyum açısından da çok zengin olan bu meyve kalp sağlığını korumak ve kolesterolü düşürmek gibi faydalarının yanı sıra astım hastalarının solunumunu rahatlatan bir özelliğe de sahiptir.
₺20,90
Mango resmi

Mango

Dünyanın en bilinen tropik meyvelerinden biri olan mango A ve C vitamini, folik asit, potasyum ve lif açısından zengin bir kaynaktır. Antioksidan ve lif içerdiğinden dolayı bazı kanser türlerine karşı bile koruyucu özellik taşıyan mango, içeriğindeki asitler ile vücudun alkali dengesinin korunmasına da yardımcı olur.
₺18,90
Muz resmi

Muz

Dünyanın en çok tüketilen meyveleri arasında başta gelen muz aynı zamanda çok besleyicidir. C vitamini, B6 vitamini, folat, bakır, sodyum, potasyum, magnezyum, fosfor ve kalsiyum gibi vücuda yararlı pek çok vitamin ve mineral içeren muz yüksek kalorisi nedeniyle özellikle kilo sorunu olanlar tarafından ölçülü tüketilmesi gereken bir meyvedir.
₺16,90
Filtreler Close
Min: ₺9,00 Max: ₺21,00
₺9 ₺21