Arama

Sebzelerimiz

Göre sırala
Agria Patates
Arpacık Soğan

Arpacık Soğan

Arpacık soğanı, yemeklik soğan ve sarımsak arasında olarak tanımlanan özel bir tada sahip küçük, uzun bir soğan türüdür.
₺8,90
Baby Patates

Baby Patates

Kabuğu ile pişmiş baby patates, potasyum ve C vitamini gibi birçok vitamin ve mineral açısından iyi bir kaynaktır.
₺9,90
Bostan Patlıcan

Bostan Patlıcan

Bostan patlıcanı düşük glisemik indekse sahip ve hiç yağ içermeyen bir besindir.
₺5,90
Çalı Fasulye
Çarliston Biber

Çarliston Biber

Yaz mevsiminin baş tacı sebzelerinden biri olan çarliston biber ister çiğ, ister pişmiş olarak tüketilsin, son derece besleyici bir sebzedir.
₺5,90
Çengelköy

Çengelköy Salatalık

Ülkemizde en çok sevilen ve tüketilen sebzelerin başında gelen Çengelköy salatalığı, sağlık için faydalı pek çok vitamin ve mineral içermektedir.
₺4,90
Çeri Domates resmi

Çeri Domates

Parlak kırmızı rengi, sert ve sulu olması ile ön plana çıkan çeri domates içerdiği yoğun C vitamini sayesinde vücudun pek çok hastalığa karşı direnç kazanmasına destek olur.
₺7,90
Dolma Biber resmi

Dolma Biber

Türk mutfağında kendine özel yer edinmiş dolmaların vazgeçilmez malzemelerinden biri olan dolma biber içerdiği sağlıklı vitamin ve minerallerle yalnızca lezzetli değil aynı zamanda son derece sağlıklı bir sebzedir
₺6,90
Havuç

Havuç

Havuç, son derece sağlıklı bir kök sebzedir. Düşük kalorisi ile hem pişmiş olarak yemeklerde, hem çiğ olarak salatalarda Türk mutfağında kendisine sıkça yer bulur.
₺4,90
kabak

Kabak

Bir büyük kabak yaklaşık 55 kalori içerir, kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor ve bol miktarda potasyum gibi birçok değerli minerale sahiptir.
₺4,90
Kaliforniya Biber

Kaliforniya Biber

Kaliforniya biberinin kalorisi oldukça düşüktür. C vitamini ve diğer antioksidanlar açısından son derece zengindir, bu açıdan her gün tüketilecek kadar sağlıklı bir besindir.
₺14,90
Kapya Biber

Kapya Biber

C vitamini bakımından zengin olan kapya biberler sadece lezzetli olmakla kalmaz, aynı zamanda bazı kronik hastalıkları ve yaşlanma belirtilerini de azaltabilir.
₺6,90
Kırmızı Lahana
Köy Biber

Köy Biberi

Taze köy biberinin %92’si sudan oluşur. Gerisi karbonhidrat ve az miktarda protein ve yağ içeren sağlıklı bir besindir.
₺6,90
Kuru Soğan
Mantar

Mantar 1KG

₺17,90
Mantar 400gr
Patates

Patates

Ülkemizde en çok sevilen ve tüketilen sebzelerin başında gelen patates salatalığı, sağlık için faydalı pek çok vitamin ve mineral içermektedir.
₺3,90
Patlıcan

Patlıcan

Türk mutfağının en gözde sebzelerinden patlıcanın içindeki lifler sağlıklı bir sindirim sistemine sahip olmanızı sağlar.
₺3,90
Pembe Domates

Pembe Domates

Pembe domates, kalp hastalığı ve kanser riskini düşürmek de dahil olmak üzere sağlığa pek çok yararı bulunan antioksidan likopenin ana kaynağıdır.
₺10,90
Salatalık

Salatalık

₺3,90
Domates

Salkım Domates

Türk mutfağında gerek çiğ gerekse pişmiş olarak en çok tüketilen sebzelerin başında gelen domatesin sağlığa faydaları saymakla bitmez. %95'i su olan domates özellikle su tüketimini artırmamız gereken yaz aylarında sıkça tüketilebilir.
₺7,90
Sarı Çeri Domates 125GR (Paket)
Sivri Biber resmi
Filtreler Close
Min: ₺2,00 Max: ₺24,00
₺2 ₺24