Arama

Meyvelerimiz

Göre sırala
Çilek

Çilek

İçerdiği yüksek miktardaki C vitaminiyle hücrelerimizi yaşlanmaktan koruyan bir antioksidan olma özelliği taşıyan çilek, iltihap önleyici özelliğiyle burun akıntısı, göz sulanması gibi alerjik semptomların azaltılmasına yardımcı olur.
₺18,90
Granny Smith Elma resmi

Granny Smith Elma

Düşük kalorili bir meyve olan yeşil elma yüksek miktarda protein, potasyum, karbonhidrat, A ve C vitamini içerir.
₺12,90
Karpuz

Karpuz 8 KG

₺24,90
Kayısı

Kayısı

Kayısı son derece besleyici bir meyvedir, özellikle sindirim sistemi ve göz sağlığı üzerinde pek çok olumlu etkiye sahiptir.
₺16,90
Kiraz

Kiraz 1 kg

Kiraz en sevilen yaz meyvelerinden biridir. Sadece lezzetli değil, aynı zamanda sağlığa faydalı pek çok vitamin ve minerali de içerir.
₺24,90
Kivi resmi

Kivi

Tam bir kalp dostu olan kivi içeriğindeki yüksek miktarda C vitamini ile bağışıklığı güçlendirip vücudu hastalıklardan korur. C vitamini dışından E ve K vitaminleri de içeren potasyum açısından da çok zengin olan bu meyve kalp sağlığını korumak ve kolesterolü düşürmek gibi faydalarının yanı sıra astım hastalarının solunumunu rahatlatan bir özelliğe de sahiptir.
₺20,90
Kumluca Kavun
Limon resmi

Limon

Sapsarı rengi ve sulu yapısıyla Akdeniz ikliminin en güzel meyvelerinden olan limon tam bir C vitamini deposudur.
₺14,90
Muz resmi

Muz

Dünyanın en çok tüketilen meyveleri arasında başta gelen muz aynı zamanda çok besleyicidir. C vitamini, B6 vitamini, folat, bakır, sodyum, potasyum, magnezyum, fosfor ve kalsiyum gibi vücuda yararlı pek çok vitamin ve mineral içeren muz yüksek kalorisi nedeniyle özellikle kilo sorunu olanlar tarafından ölçülü tüketilmesi gereken bir meyvedir.
₺16,90
Nektarin resmi

Nektarin

Nektarin, şeftalinin yakın akrabasıdır. En önemli fark, nektarinin pürüzsüz bir kabuğa ve kendine özgü çok hoş bir kokuya sahip olmasıdır.
₺12,90
Papaz Erik

Papaz Erik

İçerdiği yüksek su miktarı ve serinletici etkisi ile tam bir yaz meyvesidir. Kalorisi yok denecek kadar az olduğu için kilo alma korkusu olmadan bol miktarda tüketilebilir.
₺19,90
Santa Maria

Santa Maria Armut

İçerdiği yüksek orandaki C vitaminiyle bağışıklık sistemini destekler ve hastalıkları önleyen armut, içeriğindeki yüksek potasyum ile vücudun sıvı dengesini sağlamaya yardımcı olur.
₺14,90
Şeftali

Şeftali

En güzel yaz meyvelerinden biri olan şeftalinin kalorisi düşüktür, 100 gr şeftali yaklaşık 39 kaloridir ve doymuş yağ içermez.
₺9,90
SİYAH ÜZÜM resmi

SİYAH ÜZÜM

Siyah Üzüm sağlığımız için gerekli olan C,A,K ve antioksidanlar gibi bir çok vitamin ile doludur.
₺6,90
Starking Kırmızı Elma resmi

Starking Kırmızı Elma

Dünya üzerinde en çok tüketilen meyvelerden biri olan kırmızı elmanın sağlığa faydaları saymakla bitmez. Lif bakımından zengin bir gıda olan elma başta sindirim sorunları ve diyabet olmak üzere pek çok sağlık sorununa iyi gelmektedir.
₺8,40